Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
SP-POE12 - Splitter PoE SP-POE12
PulsarCena netto: 38,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 44 - 57 V DC |
| Wyjście zasilania | 1.1 A / 12 V DC |
| Złącze wejściowe | dla skrętki komputerowej: gniazdo RJ45 (TCP IP i zasilanie) |
| Złącze wyjściowe | Zasilanie: 12V DC / JACK 5,5/2,1 żeński Dane: wtyk RJ45 |
| Wejściowe pary zasilające | 1/2(+) 3/6(-) lub/i 4/5(+) 7/8(-) |
| Sprawność | 81% |
| Wymiary | 86 x 25 x 30 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - przeznaczony do pracy w sieciach 10/100 Mb/s - współpraca z Switchami PoE (standard PoE – IEEE802.3af/at) - współpraca z pasywnymi zasilaczami PoE (zasilanie pary 4/5 i 7/8) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SP-POE12 - Splitter PoE SP-POE12
| Zasilanie | 44 - 57 V DC |
| Wyjście zasilania | 1.1 A / 12 V DC |
| Złącze wejściowe | dla skrętki komputerowej: gniazdo RJ45 (TCP IP i zasilanie) |
| Złącze wyjściowe | Zasilanie: 12V DC / JACK 5,5/2,1 żeński Dane: wtyk RJ45 |
| Wejściowe pary zasilające | 1/2(+) 3/6(-) lub/i 4/5(+) 7/8(-) |
| Sprawność | 81% |
| Wymiary | 86 x 25 x 30 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - przeznaczony do pracy w sieciach 10/100 Mb/s - współpraca z Switchami PoE (standard PoE – IEEE802.3af/at) - współpraca z pasywnymi zasilaczami PoE (zasilanie pary 4/5 i 7/8) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
4
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
4
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
0,80 zł
.
Tagi produktu
Zasilanie: 44÷57VDC; Wyjście zasilania: 12VDC / 1,25A; Złącze wejściowe: Gniazdo RJ45; Złącza wyjściowe: zasilanie 12VDC - wtyk JACK 5,5/2,1; Dane – wtyk RJ45 Wejściowe pary zasilające: 1/2(+) 3/6(-) lub/i 4/5(+) 7/8(-); Zabezpieczenia: OLP, SCP*; Wymiary: L=86 W=30 H=25 mm; Uwagi: przeznaczony do pracy w sieciach 10Mbit/s i 100Mbit/s
współpraca z Switchami PoE (standard PoE – IEEE802.3af/at)
współpraca z pasywnymi zasilaczami PoE (zasilanie pary 4/5 i 7/8)
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DC/DC50SD - DC/DC 5A przetwornica obniżająca napięcie z regulacją napięcia wyjściowego
Cena netto: 159,00 zł
RP-U24V5 - Patch Panel RP-U24V5 24 porty / UTP / Cat5e
Cena netto: 137,00 zł
RP-F24V6 - Patch Panel RP-F24V6 24 porty / FTP / Cat6
Cena netto: 201,00 zł
PIN5/PIN5 Kabel do połączenia portów RS centrali i modułu
Cena netto: 16,00 zł
EXT-POE3H - Extender EXT-POE3 w obudowie hermetycznej
Cena netto: 279,00 zł
GBIC-103 - Moduł SFP GBIC-103, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, SC, 20KM, DDM...
Cena netto: 51,00 zł
