Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
EXT-POE4H - Extender EXT-POE4 w obudowie hermetycznej
PulsarCena netto: 174,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Zwiększa zasięg danych Ethernet oraz zasilania PoE o kolejne 100m. Umożliwia podłączenie dwóch kamer IP PoE przy wykorzystaniu jednego przewodu. |
| Zasilanie | 44 - 57 V DC możliwość zasilania ze switcha PoE lub zewnętrznego zasilacza |
| Wymiary | 198 x 148 x 78 [+/-2 mm] |
| Dławnice | 4 x Φ=6÷13mm |
| Temperatura pracy | -25°C ÷ 50°C |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Wejście PoE | PoE IN: IEEE 802.3af/at |
| Wyjście PoE | PoE OUT1: nie zgodne z IEEE 802.3af PoE OUT2: nie zgodne z IEEE 802.3af |
| Stopień szczelności | IP 56 |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
| Uwagi | - przeznaczony do pracy w sieciach 10/100 Mb/s - możliwość montażu na słupie (wymaga zastosowania adaptera OZB2-opcja) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
EXT-POE4H - Extender EXT-POE4 w obudowie hermetycznej
| Przeznaczenie | Zwiększa zasięg danych Ethernet oraz zasilania PoE o kolejne 100m. Umożliwia podłączenie dwóch kamer IP PoE przy wykorzystaniu jednego przewodu. |
| Zasilanie | 44 - 57 V DC możliwość zasilania ze switcha PoE lub zewnętrznego zasilacza |
| Wymiary | 198 x 148 x 78 [+/-2 mm] |
| Dławnice | 4 x Φ=6÷13mm |
| Temperatura pracy | -25°C ÷ 50°C |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Wejście PoE | PoE IN: IEEE 802.3af/at |
| Wyjście PoE | PoE OUT1: nie zgodne z IEEE 802.3af PoE OUT2: nie zgodne z IEEE 802.3af |
| Stopień szczelności | IP 56 |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
| Uwagi | - przeznaczony do pracy w sieciach 10/100 Mb/s - możliwość montażu na słupie (wymaga zastosowania adaptera OZB2-opcja) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
21
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
21
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
RP-F24V5 - Patch Panel RP-F24V5 24 porty / FTP / Cat5e
Cena netto: 165,00 zł
DIN2 - Uchwyt DIN do zasilaczy i transformatorów
Cena netto: 33,00 zł
AWT8161820 - Transformator TRZ 80VA/16V/18V/20V
Cena netto: 159,00 zł
RAKU3 - Obudowa na akumulatory 4×17Ah do szaf RACK
Cena netto: 608,00 zł
AWO531W - Obudowa DVR/Monitor/RACK/pionowa biała
Cena netto: 1 037,00 zł
PSD520230 - PSD 52V/2,3A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 213,00 zł
