Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWZ533 - LB4P/4×1,5A/FTA moduł bezpiecznikowy
PulsarCena netto: 67,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 10÷24V AC, 10 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 4 x 1.5 A / Uaux = Uin separacja galwaniczna każdego wyjścia |
| Bezpiecznik | 4 x 1.5A (TOPIK) |
| Wejścia / wyjścia | 4 / 4 - 1mm² / 1mm² listwa przelotowa |
| Wymiary | 100 x 20 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Opcje montażu modułu | listwa montażowa, taśma samoprzylepna |
| Przewód | 1mm² |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ533 - LB4P/4×1,5A/FTA moduł bezpiecznikowy
| Zasilanie | 10÷24V AC, 10 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 4 x 1.5 A / Uaux = Uin separacja galwaniczna każdego wyjścia |
| Bezpiecznik | 4 x 1.5A (TOPIK) |
| Wejścia / wyjścia | 4 / 4 - 1mm² / 1mm² listwa przelotowa |
| Wymiary | 100 x 20 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Opcje montażu modułu | listwa montażowa, taśma samoprzylepna |
| Przewód | 1mm² |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
8
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
8
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
GBIC-101 - Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
AWZ591 - LBC8/8×1A/FTA moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 31,00 zł
Moduł wywołania Vidos ONE – 6 przyciskowy - A2000-N
Cena netto: 220,00 zł
EN54M-10A17-40 - EN54M 27,6V/10A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
Moduł czytnika zbliżeniowego IP Vidos ONE – A2000-EM
Cena netto: 280,00 zł
MSRK2012 - MSRK 13,8V/2A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 194,00 zł
AWZ593 - LBC5/5×1A/FTA moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 24,00 zł
Moduł czytnika zbliżeniowego IP Vidos ONE – A2000-MF
Cena netto: 280,00 zł
EN54M-5A7-17 - EN54M 27,6V/5A/2×7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 745,00 zł
EN54M-5A40-65 - EN54M 27,6V/5A/2×40-65Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 745,00 zł
