GBIC-105 - Moduł SFP GBIC-105, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, LC, 20KM, DDM...
Cena netto: 51,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 94,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 10÷24V AC, 10 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 8 x 1.5 A / Uaux = Uin |
| Bezpiecznik | 8 x 1.5A (TOPIK) |
| Wejścia / wyjścia | 2 / 8 - 2.5mm² / 2.5mm² wejście zasilania: złącze śrubowe lub gniazdo DC 5.5/2.1 listwa rozgałęźna |
| Wymiary | 144 x 26 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Opcje montażu modułu | listwa montażowa, taśma samoprzylepna |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość montażu na zasilaczach serii PSD (desktop) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ598 - LB8/8×1,5A/2,5/FTA moduł bezpiecznikowy
| Zasilanie | 10÷24V AC, 10 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 8 x 1.5 A / Uaux = Uin |
| Bezpiecznik | 8 x 1.5A (TOPIK) |
| Wejścia / wyjścia | 2 / 8 - 2.5mm² / 2.5mm² wejście zasilania: złącze śrubowe lub gniazdo DC 5.5/2.1 listwa rozgałęźna |
| Wymiary | 144 x 26 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Opcje montażu modułu | listwa montażowa, taśma samoprzylepna |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość montażu na zasilaczach serii PSD (desktop) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
11
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
11
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,20 zł
.
Cena netto: 51,00 zł
Cena netto: 49,00 zł
Cena netto: 54,00 zł
Cena netto: 194,00 zł
Cena netto: 107,00 zł
Cena netto: 210,00 zł
Cena netto: 220,00 zł
Cena netto: 74,00 zł
