Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO402 - Obudowa AK 44Ah
PulsarCena netto: 124,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | obudowa na akumulator 44Ah/12V |
| Miejsce na akumulator | 1 x 44Ah / 1 x 28Ah / 2 x 17Ah / 2 x 7Ah |
| Wymiary | 230 x 202 x 173 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO402 - Obudowa AK 44Ah
| Przeznaczenie | obudowa na akumulator 44Ah/12V |
| Miejsce na akumulator | 1 x 44Ah / 1 x 28Ah / 2 x 17Ah / 2 x 7Ah |
| Wymiary | 230 x 202 x 173 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
15
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
15
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
PS-604812 - PS 48V/1.2A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 88,00 zł
DC/DC25SU - DC/DC 2,5A przetwornica podwyższająca napięcie z regulacją napięcia...
Cena netto: 146,00 zł
PSACH01246 - PSACH 24VAC/6A/1×6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 298,00 zł
DC/DC50SD - DC/DC 5A przetwornica obniżająca napięcie z regulacją napięcia wyjściowego
Cena netto: 159,00 zł
