Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO530W - Obudowa DVR/ŚREDNIA/PIONOWA BIAŁA
PulsarCena netto: 596,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 532 x 651 x 121 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 470 x 485 x 95 [+/-2 mm] obudowa posiada pasy do mocowania rejestratora, montaż rejestratora w pionie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy, tamper – oderwanie od ściany |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO530W - Obudowa DVR/ŚREDNIA/PIONOWA BIAŁA
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 532 x 651 x 121 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 470 x 485 x 95 [+/-2 mm] obudowa posiada pasy do mocowania rejestratora, montaż rejestratora w pionie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy, tamper – oderwanie od ściany |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
73
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
73
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
14,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
RC48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A do szaf RACK 19?
Cena netto: 371,00 zł
RP-U24H5 - Patch Panel RP-U24H5 24 porty / UTP / Cat5e
Cena netto: 89,00 zł
PIN5/PIN5 Kabel do połączenia portów RS centrali i modułu
Cena netto: 16,00 zł
RAP-F - Ramka RAP-F Patch Panel F, krosownica 24 porty
Cena netto: 35,00 zł
DC/DC25SU - DC/DC 2,5A przetwornica podwyższająca napięcie z regulacją napięcia...
Cena netto: 146,00 zł
RAZB16 - Zamek okrągły boczny 16
Cena netto: 11,00 zł
PSACH01246 - PSACH 24VAC/6A/1×6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 298,00 zł
RC24V - Kontroler akumulatorów 24VDC/10A do szaf RACK 19?
Cena netto: 371,00 zł
