RP-F24V6 - Patch Panel RP-F24V6 24 porty / FTP / Cat6
Cena netto: 201,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 124,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 3 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 53 V DC |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary | 199 x 50 x 110 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt PSDIN2 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PS-1504830 - PS 48V/3A zasilacz impulsowy do zabudowy
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 3 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 53 V DC |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary | 199 x 50 x 110 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt PSDIN2 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
15
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
15
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,00 zł
.
Cena netto: 201,00 zł
Cena netto: 13,00 zł
Cena netto: 33,00 zł
Cena netto: 16,00 zł
Cena netto: 28,00 zł
Cena netto: 44,00 zł
Cena netto: 371,00 zł
Cena netto: 165,00 zł
Cena netto: 34,00 zł
