Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO471 - Obudowa DVR/DUŻA
PulsarCena netto: 381,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 550 x 124 x 572 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 505 x 115 x 505 [+/-2 mm] montaż w poziomie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | standard |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) - do podwieszenia obudowy (np. pod blatem) wymagany uchwyt AWO471BR |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO471 - Obudowa DVR/DUŻA
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 550 x 124 x 572 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 505 x 115 x 505 [+/-2 mm] montaż w poziomie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | standard |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) - do podwieszenia obudowy (np. pod blatem) wymagany uchwyt AWO471BR |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
46
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
46
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
EN54C-LS8 - Moduł sekwencyjny EN54C-LS8 do siłowników ze sprężyną powrotną
Cena netto: 213,00 zł
MM054 - Kołek dystansowy samoprzylepny ?6 – LCBSB-4-01-ART
Cena netto: 1,50 zł
PSD520230 - PSD 52V/2,3A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 213,00 zł
RAP-RJ45 - Ramka RAP-RJ45 Patch Panel Keystone (RJ45), krosownica 24 porty
Cena netto: 35,00 zł
GBIC-104 - Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM...
Cena netto: 74,00 zł
DC/DC05 - DC/DC 0,5A przetwornica obniżająca napięcie
Cena netto: 16,00 zł
PIN5/RJ-TTL Kabel do podłączenia modułu ETHM-1 Plus do central VERSA
Cena netto: 57,00 zł
PS-1504830 - PS 48V/3A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 124,00 zł
RP-F24V5 - Patch Panel RP-F24V5 24 porty / FTP / Cat5e
Cena netto: 165,00 zł
