Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
RC12V - Kontroler akumulatorów 12VDC/20A do szaf RACK 19?
PulsarCena netto: 371,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | współpraca z zasilaczami buforowymi 13,8VDC |
| Bezpiecznik | 1 x 25A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 17Ah / 3 x 28Ah - łączna pojemność 84Ah/12V max. |
| Prąd wyjściowy | 20A |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 60mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 483 x 88 x 60 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT1 ÷ BAT4 zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | BAT 12V zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym - przewody do akumulatorów w komplecie |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RC12V - Kontroler akumulatorów 12VDC/20A do szaf RACK 19?
| Przeznaczenie | współpraca z zasilaczami buforowymi 13,8VDC |
| Bezpiecznik | 1 x 25A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 17Ah / 3 x 28Ah - łączna pojemność 84Ah/12V max. |
| Prąd wyjściowy | 20A |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 60mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 483 x 88 x 60 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT1 ÷ BAT4 zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | BAT 12V zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym - przewody do akumulatorów w komplecie |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
45
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
45
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DIN1 - Uchwyt DIN do zasilaczy i transformatorów
Cena netto: 31,00 zł
ARAW45 - Wentylator z czujnikiem temperatury 45°C
Cena netto: 184,00 zł
AWO269S - Wsporniki z szyną TH35 – 280mm do AWO269
Cena netto: 60,00 zł
DC/DC10SD - DC/DC 1A przetwornica obniżająca napięcie z regulacją napięcia wyjściowego
Cena netto: 80,00 zł
GBIC-102 - Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
AWT8161820 - Transformator TRZ 80VA/16V/18V/20V
Cena netto: 159,00 zł
AWO531W - Obudowa DVR/Monitor/RACK/pionowa biała
Cena netto: 1 037,00 zł
SC/APC-1SM - Adapter światłowodowy SC/APC-1SM – single mode
Cena netto: 3,10 zł
MSRK2012 - MSRK 13,8V/2A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 194,00 zł
P-POE1 - P-PoE1 zestaw adapterów PoE ze złączami typu RJ45 i 2.1/5.5
Cena netto: 7,50 zł
