Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO403 - Obudowa AK 65Ah
PulsarCena netto: 150,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | obudowa na akumulator 65Ah/12V |
| Miejsce na akumulator | 1 x 65Ah / 1 x 44Ah / 2 x 28Ah / 4 x 17Ah / 4 x 7Ah |
| Wymiary | 390 x 202 x 173 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO403 - Obudowa AK 65Ah
| Przeznaczenie | obudowa na akumulator 65Ah/12V |
| Miejsce na akumulator | 1 x 65Ah / 1 x 44Ah / 2 x 28Ah / 4 x 17Ah / 4 x 7Ah |
| Wymiary | 390 x 202 x 173 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
18
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
18
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
MM054 - Kołek dystansowy samoprzylepny ?6 – LCBSB-4-01-ART
Cena netto: 1,50 zł
MSRK3012 - MSRK 13,8V/3A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 210,00 zł
AWZ603 - PoE4/0.5-1A/2,5/AW/R moduł dystrybucji zasilania do kamer IP (PoE)
Cena netto: 90,00 zł
MSRK2012 - MSRK 13,8V/2A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 194,00 zł
DIN2 - Uchwyt DIN do zasilaczy i transformatorów
Cena netto: 33,00 zł
P-TR1HD3 - P-TR1HD3 zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie...
Cena netto: 16,00 zł
RAP-F - Ramka RAP-F Patch Panel F, krosownica 24 porty
Cena netto: 35,00 zł
