AWT8172430 - Transformator TRZ 80VA/17V/24V/30V
Cena netto: 129,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 385,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 319 x 429 x 81 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 260 x 250 x 55 [+/-2 mm] obudowa posiada pasy do mocowania rejestratora, montaż rejestratora w pionie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ067 |
| Zamykanie | zamek (1xMR008, różny kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO528W - Obudowa DVR/MINI/PIONOWA BIAŁA
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 319 x 429 x 81 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 260 x 250 x 55 [+/-2 mm] obudowa posiada pasy do mocowania rejestratora, montaż rejestratora w pionie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ067 |
| Zamykanie | zamek (1xMR008, różny kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
47
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
47
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,40 zł
.
Cena netto: 129,00 zł
Cena netto: 124,00 zł
Cena netto: 1,50 zł
Cena netto: 213,00 zł
Cena netto: 16,00 zł
Cena netto: 54,00 zł
