Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO483 - Obudowa DVR/ŚREDNIA
PulsarCena netto: 304,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 500 x 99 x 400 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 455 x 90 x 335 [+/-2 mm] montaż w poziomie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | standard |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) - do podwieszenia obudowy (np. pod blatem) wymagany uchwyt AWO483BR |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO483 - Obudowa DVR/ŚREDNIA
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 500 x 99 x 400 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 455 x 90 x 335 [+/-2 mm] montaż w poziomie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | standard |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) - do podwieszenia obudowy (np. pod blatem) wymagany uchwyt AWO483BR |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
37
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
37
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DC/DC20SE - DC/DC 2A przetwornica podwyższająco-obniżająca napięcie z regulacją napięcia
Cena netto: 151,00 zł
RAP-SCAPC2 - Ramka RAP-SC/APC2 Patch Panel SC/APC2, krosownica 48 portów
Cena netto: 35,00 zł
BRACKET D DG - Uchwyt (zastosowanie do obudów OPC-1 DG, OPC-2 DG)
Cena netto: 9,00 zł
ML517 - Adapter zasilania do rejestratora Hikvision (wtyk DIN4/gniazdo 2,1/5.5)
Cena netto: 4,10 zł
AWZ618 - LB1P/1×3,15A/1,5/FTA/230V moduł bezpiecznikowy
Cena netto: 49,00 zł
