Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWT500 - Transformator TRP 50VA/16V/18V/20V
PulsarCena netto: 127,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | TRP 50VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 3 A / 16 V AC 2.8 A / 18 V AC 2.5 A / 20 V AC |
| Bezpiecznik | 130°C (termiczny) + 1 x 0.5A (TOPIK) |
| Wymiary | 100 x 137 x 70 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OHP |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN2 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWT500 - Transformator TRP 50VA/16V/18V/20V
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | TRP 50VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 3 A / 16 V AC 2.8 A / 18 V AC 2.5 A / 20 V AC |
| Bezpiecznik | 130°C (termiczny) + 1 x 0.5A (TOPIK) |
| Wymiary | 100 x 137 x 70 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OHP |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN2 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
15
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
15
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
ARAP21P - Dławnica prosta fi 21mm
Cena netto: 44,00 zł
MSRK3012 - MSRK 13,8V/3A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 210,00 zł
RAP-SCAPC2 - Ramka RAP-SC/APC2 Patch Panel SC/APC2, krosownica 48 portów
Cena netto: 35,00 zł
GBIC-104 - Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM...
Cena netto: 74,00 zł
RP-U24V5 - Patch Panel RP-U24V5 24 porty / UTP / Cat5e
Cena netto: 137,00 zł
P-TRPV1 - P-TRPV1 zestaw pasywnych transmiterów video HD i zasilania
Cena netto: 28,00 zł
RCB48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A/4×17Ah do szaf RACK 19?
Cena netto: 504,00 zł
PIN5/RJ-TTL Kabel do podłączenia modułu ETHM-1 Plus do central VERSA
Cena netto: 57,00 zł
