Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PSD520115 - PSD 52V/1,15A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
PulsarCena netto: 83,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.15 A / 52 V DC |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 116 x 35 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.2m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.5m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSD520115 - PSD 52V/1,15A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.15 A / 52 V DC |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 116 x 35 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.2m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.5m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
10
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
10
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
AWT8161820 - Transformator TRZ 80VA/16V/18V/20V
Cena netto: 159,00 zł
RAKU3 - Obudowa na akumulatory 4×17Ah do szaf RACK
Cena netto: 608,00 zł
PKAZ040 - Zestaw przewodów uziemiających do obudów
Cena netto: 23,00 zł
GBIC-105 - Moduł SFP GBIC-105, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, LC, 20KM, DDM...
Cena netto: 51,00 zł
AWZ618 - LB1P/1×3,15A/1,5/FTA/230V moduł bezpiecznikowy
Cena netto: 49,00 zł
RC48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A do szaf RACK 19?
Cena netto: 371,00 zł
PSD520230 - PSD 52V/2,3A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 213,00 zł
