Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
RCB24V - Kontroler akumulatorów 24VDC/10A/4×17Ah do szaf RACK 19?
PulsarCena netto: 504,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | współpraca z zasilaczami buforowymi 27,6VDC |
| Bezpiecznik | 1 x 15A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 7Ah / 4 x 17Ah |
| Prąd wyjściowy | 10A |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 410mm montaż doczołowy, w komplecie 6 śrub M6 + koszyki |
| Wymiary | 435 x 88 x 410 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wyjście | BAT 24V zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RCB24V - Kontroler akumulatorów 24VDC/10A/4×17Ah do szaf RACK 19?
| Przeznaczenie | współpraca z zasilaczami buforowymi 27,6VDC |
| Bezpiecznik | 1 x 15A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 7Ah / 4 x 17Ah |
| Prąd wyjściowy | 10A |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 410mm montaż doczołowy, w komplecie 6 śrub M6 + koszyki |
| Wymiary | 435 x 88 x 410 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wyjście | BAT 24V zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
61
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
61
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
12,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
RC12V - Kontroler akumulatorów 12VDC/20A do szaf RACK 19?
Cena netto: 371,00 zł
PS-604812 - PS 48V/1.2A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 88,00 zł
BRACKET D DG - Uchwyt (zastosowanie do obudów OPC-1 DG, OPC-2 DG)
Cena netto: 9,00 zł
MSRK3012 - MSRK 13,8V/3A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 210,00 zł
ARAP16P - Dławnica prosta fi 16mm
Cena netto: 35,00 zł
EN54C-LS8 - Moduł sekwencyjny EN54C-LS8 do siłowników ze sprężyną powrotną
Cena netto: 213,00 zł
EXT-POE2H - Extender EXT-POE2 w obudowie hermetycznej
Cena netto: 279,00 zł
GBIC-106 - Moduł SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM...
Cena netto: 74,00 zł
P-TR1HD3 - P-TR1HD3 zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie...
Cena netto: 16,00 zł
GBIC-101 - Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
P-TR1HD - P-TR1HD zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie
Cena netto: 13,00 zł
