Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO529S - Obudowa DVR/MAŁA/PIONOWA
PulsarCena netto: 405,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 432 x 501 x 121 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 375 x 335 x 95 [+/-2 mm] obudowa posiada pasy do mocowania rejestratora, montaż rejestratora w pionie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ067 |
| Zamykanie | zamek (1xMR008, różny kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO529S - Obudowa DVR/MAŁA/PIONOWA
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 432 x 501 x 121 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 375 x 335 x 95 [+/-2 mm] obudowa posiada pasy do mocowania rejestratora, montaż rejestratora w pionie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ067 |
| Zamykanie | zamek (1xMR008, różny kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
49
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
49
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
P-TRPV1 - P-TRPV1 zestaw pasywnych transmiterów video HD i zasilania
Cena netto: 28,00 zł
EN54C-LB8 - LB8/0,5A/FTA moduł bezpiecznikowy EN54C
Cena netto: 120,00 zł
MM054 - Kołek dystansowy samoprzylepny ?6 – LCBSB-4-01-ART
Cena netto: 1,50 zł
DC/DC50SD - DC/DC 5A przetwornica obniżająca napięcie z regulacją napięcia wyjściowego
Cena netto: 159,00 zł
DIN2 - Uchwyt DIN do zasilaczy i transformatorów
Cena netto: 33,00 zł
PSD520230 - PSD 52V/2,3A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 213,00 zł
DC/DC52115 - DC/DC 52V/1,15A przetwornica podwyższająca napięcie
Cena netto: 145,00 zł
