EN54M-3A17-40 - EN54M 27,6V/3A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 692,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 213,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 20 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 8 x 0.5 A / Uaux = Uin |
| Wejścia / wyjścia | 1 / 8 |
| Wymiary | 150 x 27 x 52.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | OLP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | PSU – awaria wejścia parametrycznego INPUT |
| Wejścia sterujące | INPUT – parametryczne (2x4,7kΩ) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - dedykowane do zasilaczy serii: EN54C / EN54M - sekwencyjne załączanie odbiorników, z opóźnieniem 100ms |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
EN54C-LS8 - Moduł sekwencyjny EN54C-LS8 do siłowników ze sprężyną powrotną
| Zasilanie | 20 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 8 x 0.5 A / Uaux = Uin |
| Wejścia / wyjścia | 1 / 8 |
| Wymiary | 150 x 27 x 52.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | OLP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | PSU – awaria wejścia parametrycznego INPUT |
| Wejścia sterujące | INPUT – parametryczne (2x4,7kΩ) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - dedykowane do zasilaczy serii: EN54C / EN54M - sekwencyjne załączanie odbiorników, z opóźnieniem 100ms |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
26
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
26
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,20 zł
.
Wymiary: L=150 W=52,5 H=27 [+/-2mm]; Zasilanie: 20÷30VDC, Wyjście zasilania: 8x0,5A, Ilość wejść/wyjść: 1/8
Zabezpieczenia: OLP, Wyjścia techniczne przekaźnikowe: PSU – awaria wejścia parametrycznego INPUT
Wejście sterujące: INPUT – parametryczne (2x4,7k?); sekwencyjne załączanie odbiorników, z opóźnieniem 100ms
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 51,00 zł
Cena netto: 210,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 31,00 zł
Cena netto: 34,00 zł
Cena netto: 904,00 zł
