Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWZ639 - MPOC moduł przekaźnikowy wyjść technicznych
PulsarCena netto: 36,80 zł (dla firm)
| Zasilanie | 10 - 30 V DC |
| Wymiary | 69 x 20 x 43 [+/-2 mm] |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | OUT1 OUT2 |
| Prąd przełączalny | 1A@30V DC; 1A@50V AC |
| Styki | 2 x C/NC/NO |
| Wejścia sterujące | IN1 IN2 |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ639 - MPOC moduł przekaźnikowy wyjść technicznych
| Zasilanie | 10 - 30 V DC |
| Wymiary | 69 x 20 x 43 [+/-2 mm] |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | OUT1 OUT2 |
| Prąd przełączalny | 1A@30V DC; 1A@50V AC |
| Styki | 2 x C/NC/NO |
| Wejścia sterujące | IN1 IN2 |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
4
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
4
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
0,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
EN54M-10A7-17 - EN54M 27,6V/10A/2x7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
AWZ594 - LBC5/5×1A/PTC moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 28,00 zł
GBIC-104 - Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM...
Cena netto: 74,00 zł
GBIC-102 - Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
Moduł czytnika zbliżeniowego IP Vidos ONE – A2000-EM
Cena netto: 280,00 zł
EN54M-2A7-17 - EN54M 27,6V/2A/2×7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 639,00 zł
EN54M-10A17-40 - EN54M 27,6V/10A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
EN54M-3A17-40 - EN54M 27,6V/3A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 692,00 zł
AWZ592 - LBC8/8×1A/PTC moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 34,00 zł
EN54M-5A7-17 - EN54M 27,6V/5A/2×7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 745,00 zł
