Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWZ589 - LB4/4×2A/2,5/FTA moduł bezpiecznikowy
PulsarCena netto: 51,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 10 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 4 x 2 A / Uaux = Uin |
| Bezpiecznik | 4 x 2A (TOPIK) |
| Wejścia / wyjścia | 1 / 4 - 2.5mm² / 2.5mm² wejście zasilania: złącze śrubowe lub gniazdo DC 5.5/2.1 listwa rozgałęźna |
| Wymiary | 80 x 27 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Opcje montażu modułu | listwa montażowa, taśma samoprzylepna |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość montażu na zasilaczach serii PSD (desktop) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ589 - LB4/4×2A/2,5/FTA moduł bezpiecznikowy
| Zasilanie | 10 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 4 x 2 A / Uaux = Uin |
| Bezpiecznik | 4 x 2A (TOPIK) |
| Wejścia / wyjścia | 1 / 4 - 2.5mm² / 2.5mm² wejście zasilania: złącze śrubowe lub gniazdo DC 5.5/2.1 listwa rozgałęźna |
| Wymiary | 80 x 27 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Opcje montażu modułu | listwa montażowa, taśma samoprzylepna |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość montażu na zasilaczach serii PSD (desktop) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
6
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
6
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
MSRK2012 - MSRK 13,8V/2A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 194,00 zł
EN54M-5A17-40 - EN54M 27,6V/5A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 745,00 zł
AWZ594 - LBC5/5×1A/PTC moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 28,00 zł
GBIC-104 - Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM...
Cena netto: 74,00 zł
EN54M-2A7 - EN54M 27,6V/2A/2×7Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 639,00 zł
EN54M-3A17-40 - EN54M 27,6V/3A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 692,00 zł
EN54C-LB8 - LB8/0,5A/FTA moduł bezpiecznikowy EN54C
Cena netto: 120,00 zł
EN54C-LS4 - Moduł sekwencyjny EN54C-LS4 do siłowników bez sprężyny powrotnej
Cena netto: 201,00 zł
