EN54M-3A17-40 - EN54M 27,6V/3A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 692,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 119,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 10 - 24 V AC, 10 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 x 0.5 A / Uaux = Uin |
| Bezpiecznik | 5 x 0.5A (PTC / TOPIK) możliwość wyboru za pomocą zworki |
| Wejścia / wyjścia | 1 / 5 - 2.5mm² / 2.5mm² listwa rozgałęźna |
| Wymiary | 150 x 30 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu OC | FPS – sygnalizacja zadziałania bezpiecznika wyjściowego |
| Opcje montażu modułu | listwa montażowa, taśma samoprzylepna |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ536 - LB5/5×0,5A/2,5/AW moduł bezpiecznikowy
| Zasilanie | 10 - 24 V AC, 10 - 30 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 x 0.5 A / Uaux = Uin |
| Bezpiecznik | 5 x 0.5A (PTC / TOPIK) możliwość wyboru za pomocą zworki |
| Wejścia / wyjścia | 1 / 5 - 2.5mm² / 2.5mm² listwa rozgałęźna |
| Wymiary | 150 x 30 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu OC | FPS – sygnalizacja zadziałania bezpiecznika wyjściowego |
| Opcje montażu modułu | listwa montażowa, taśma samoprzylepna |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
14
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
14
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,80 zł
.
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 745,00 zł
Cena netto: 904,00 zł
Cena netto: 34,00 zł
Cena netto: 107,00 zł
Cena netto: 51,00 zł
Cena netto: 74,00 zł
