Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWZ603 - PoE4/0.5-1A/2,5/AW/R moduł dystrybucji zasilania do kamer IP (PoE)
PulsarCena netto: 90,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 20 - 56 V DC |
| Porty PoE RJ45 | 4 |
| Wyjście zasilania | 4 x 0.5 A / Uaux = Uin |
| Wymiary | 150 x 25 x 53 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | FPS – sygnalizacja zadziałania bezpiecznika wyjściowego |
| Gniazda wejść zasilania | DC 5.5/2.1, zacisk śrubowy |
| Montaż | listwa montażowa z taśmą samoprzylepną / wkręty montażowe |
| Przewód | 2.5mm² |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - przeznaczony do pracy w sieciach 10/100 Mb/s |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ603 - PoE4/0.5-1A/2,5/AW/R moduł dystrybucji zasilania do kamer IP (PoE)
| Zasilanie | 20 - 56 V DC |
| Porty PoE RJ45 | 4 |
| Wyjście zasilania | 4 x 0.5 A / Uaux = Uin |
| Wymiary | 150 x 25 x 53 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | FPS – sygnalizacja zadziałania bezpiecznika wyjściowego |
| Gniazda wejść zasilania | DC 5.5/2.1, zacisk śrubowy |
| Montaż | listwa montażowa z taśmą samoprzylepną / wkręty montażowe |
| Przewód | 2.5mm² |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - przeznaczony do pracy w sieciach 10/100 Mb/s |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
11
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
11
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,20 zł
.
Tagi produktu
Zasilanie: 20÷56 VDC (+/-2%), Wyjście zasilania: 4x0,5A
Ilość wejść zasilania: 2 - gniazdo DC 5,5/2,1 lub zacisk śrubowy - przewód 2,5mm2 max.
Ilość wyjść PoE: 4 – RJ45, Zabezpieczenia: przepięciowe, Wymiary: L=150 W=50 H=25 mm
Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego: FPS – sygnalizacja zadziałania bezpiecznika wyjściowego
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
EN54M-5A7-17 - EN54M 27,6V/5A/2×7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 745,00 zł
Moduł czytnika zbliżeniowego IP Vidos ONE – A2000-MF
Cena netto: 280,00 zł
EN54M-5A17-40 - EN54M 27,6V/5A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 745,00 zł
AWZ639 - MPOC moduł przekaźnikowy wyjść technicznych
Cena netto: 36,80 zł
EN54M-2A7-17 - EN54M 27,6V/2A/2×7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 639,00 zł
EN54M-10A7-17 - EN54M 27,6V/10A/2x7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
GBIC-105 - Moduł SFP GBIC-105, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, LC, 20KM, DDM...
Cena netto: 51,00 zł
Moduł wywołania Vidos ONE – 6 przyciskowy - A2000-N
Cena netto: 220,00 zł
EN54M-5A40-65 - EN54M 27,6V/5A/2×40-65Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 745,00 zł
GBIC-101 - Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
AWZ593 - LBC5/5×1A/FTA moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 24,00 zł
