EN54C-LB4 - LB4/0,5A/FTA moduł bezpiecznikowy EN54C
Cena netto: 107,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 210,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 20 - 22 V AC |
| Wyjście zasilania | 3 A / 13.8 V DC |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷2 Norma kontroli dostępu EN60839-11, Stopień 1÷2 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/1A |
| Sprawność | 81% |
| Wymiary | 94 x 57 x 98 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, UVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu OC | EPS – awaria sieci AC APS – awaria akumulatora |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
MSRK3012 - MSRK 13,8V/3A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
| Zasilanie | 20 - 22 V AC |
| Wyjście zasilania | 3 A / 13.8 V DC |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷2 Norma kontroli dostępu EN60839-11, Stopień 1÷2 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/1A |
| Sprawność | 81% |
| Wymiary | 94 x 57 x 98 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, UVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu OC | EPS – awaria sieci AC APS – awaria akumulatora |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
25
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
25
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,00 zł
.
Cena netto: 107,00 zł
Cena netto: 280,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 54,00 zł
Cena netto: 745,00 zł
Cena netto: 49,00 zł
Cena netto: 220,00 zł
Cena netto: 201,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
