PKAZ041 - Zestaw przewodów do zasilaczy PSC Mean Well
Cena netto: 40,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 52,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | TRP 20VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 1.2 A / 16 V AC 1 A / 18 V AC |
| Bezpiecznik | 130°C (termiczny) + 1 x 0.2A (TOPIK) |
| Wymiary | 72 x 124 x 70 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OHP |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN1 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWT050 - Transformator TRP 20VA/16V/18V
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | TRP 20VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 1.2 A / 16 V AC 1 A / 18 V AC |
| Bezpiecznik | 130°C (termiczny) + 1 x 0.2A (TOPIK) |
| Wymiary | 72 x 124 x 70 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OHP |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN1 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
6
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
6
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,20 zł
.
Cena netto: 40,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 298,00 zł
Cena netto: 54,00 zł
Cena netto: 74,00 zł
Cena netto: 145,00 zł
Cena netto: 49,00 zł
Cena netto: 16,00 zł
