RCB48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A/4×17Ah do szaf RACK 19?
Cena netto: 504,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 213,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 2.3 A / 52 V DC |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 162 x 34 x 69 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | VI |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.5m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.5m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSD520230 - PSD 52V/2,3A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 2.3 A / 52 V DC |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 162 x 34 x 69 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | VI |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.5m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.5m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
26
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
26
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,20 zł
.
Cena netto: 504,00 zł
Cena netto: 201,00 zł
Cena netto: 57,00 zł
Cena netto: 40,00 zł
Cena netto: 54,00 zł
Cena netto: 151,00 zł
