Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO401 - Obudowa AK 17Ah
PulsarCena netto: 86,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | obudowa na akumulator 17Ah/12V |
| Miejsce na akumulator | 1 x 17Ah / 1 x 7Ah |
| Wymiary | 205 x 190 x 81 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy / DIN |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość montażu obudowy na szynę DIN (wymagany zestaw PKAZ107) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO401 - Obudowa AK 17Ah
| Przeznaczenie | obudowa na akumulator 17Ah/12V |
| Miejsce na akumulator | 1 x 17Ah / 1 x 7Ah |
| Wymiary | 205 x 190 x 81 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy / DIN |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość montażu obudowy na szynę DIN (wymagany zestaw PKAZ107) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
10
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
10
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DC/DC50HV - DC/DC 5A HV przetwornica obniżająca napięcie z regulacją napięcia wyjściowego
Cena netto: 149,00 zł
GBIC-101 - Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
RP-U24V5 - Patch Panel RP-U24V5 24 porty / UTP / Cat5e
Cena netto: 137,00 zł
RP-F24V5 - Patch Panel RP-F24V5 24 porty / FTP / Cat5e
Cena netto: 165,00 zł
Osłona natynkowa do stacji bramowej S2101 oraz ramki montażowej - D2100-1
Cena netto: 92,00 zł
ARAP16P - Dławnica prosta fi 16mm
Cena netto: 35,00 zł
DS-T2 - Cyfrowy czujnik temperatury
Cena netto: 99,00 zł
RAZB16 - Zamek okrągły boczny 16
Cena netto: 11,00 zł
