Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWZ634 - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A
PulsarCena netto: 405,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Do monitorowania stanu akumulatora/ów poprzez pomiar rezystancji, ciągłości obwodu akumulatora/ów, napięcia i stopnia naładowania. Zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem akumulatora/ów. Sygnalizacja dźwiękowa awarii, diodą LED i załączeniem przekaźnika. |
| Bezpiecznik | 1 x 7.5A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 7Ah / 4 x 17Ah |
| Prąd wyjściowy | 5A |
| Wymiary | 80 x 38 x 108 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | PSU zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | BUZZER |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ634 - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A
| Przeznaczenie | Do monitorowania stanu akumulatora/ów poprzez pomiar rezystancji, ciągłości obwodu akumulatora/ów, napięcia i stopnia naładowania. Zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem akumulatora/ów. Sygnalizacja dźwiękowa awarii, diodą LED i załączeniem przekaźnika. |
| Bezpiecznik | 1 x 7.5A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 7Ah / 4 x 17Ah |
| Prąd wyjściowy | 5A |
| Wymiary | 80 x 38 x 108 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | PSU zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | BUZZER |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
49
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
49
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
GBIC-101 - Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
RAP-SCAPC1 - Ramka RAP-SC/APC1 Patch Panel SC/APC, krosownica 24 porty
Cena netto: 35,00 zł
DC/DC52115 - DC/DC 52V/1,15A przetwornica podwyższająca napięcie
Cena netto: 145,00 zł
RP-F24V6 - Patch Panel RP-F24V6 24 porty / FTP / Cat6
Cena netto: 201,00 zł
EXT-POE3H - Extender EXT-POE3 w obudowie hermetycznej
Cena netto: 279,00 zł
RAKU3 - Obudowa na akumulatory 4×17Ah do szaf RACK
Cena netto: 608,00 zł
