EXT-POE4H - Extender EXT-POE4 w obudowie hermetycznej
Cena netto: 174,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 40,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | EI 30VA, tworzywo ABS, zalany żywicą |
| Wyjście zasilania | 1.8 A / 16.5 V AC |
| Bezpiecznik | 1 x 0.16A (TOPIK) |
| Wymiary | 88 x 60 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | OLP |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na płaskim podłożu - pojedyncze opakowanie zawiera 8szt. |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWT830 - Transformator 30VA/16,5V
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | EI 30VA, tworzywo ABS, zalany żywicą |
| Wyjście zasilania | 1.8 A / 16.5 V AC |
| Bezpiecznik | 1 x 0.16A (TOPIK) |
| Wymiary | 88 x 60 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | OLP |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na płaskim podłożu - pojedyncze opakowanie zawiera 8szt. |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
4
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
4
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
0,80 zł
.
Cena netto: 174,00 zł
Cena netto: 80,00 zł
Cena netto: 210,00 zł
Cena netto: 1,50 zł
Cena netto: 74,00 zł
Cena netto: 90,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 165,00 zł
Cena netto: 74,00 zł
