Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWZ632 - Kontroler akumulatorów 12VDC/20A
PulsarCena netto: 405,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Do monitorowania stanu akumulatora/ów poprzez pomiar rezystancji, ciągłości obwodu akumulatora/ów, napięcia i stopnia naładowania. Zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem akumulatora/ów. Sygnalizacja dźwiękowa awarii, diodą LED i załączeniem przekaźnika. |
| Bezpiecznik | 1 x 25A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 24Ah / 1 x 40Ah / 1 x 65Ah |
| Prąd wyjściowy | 20A |
| Wymiary | 80 x 38 x 108 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | PSU zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | BUZZER |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ632 - Kontroler akumulatorów 12VDC/20A
| Przeznaczenie | Do monitorowania stanu akumulatora/ów poprzez pomiar rezystancji, ciągłości obwodu akumulatora/ów, napięcia i stopnia naładowania. Zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem akumulatora/ów. Sygnalizacja dźwiękowa awarii, diodą LED i załączeniem przekaźnika. |
| Bezpiecznik | 1 x 25A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 24Ah / 1 x 40Ah / 1 x 65Ah |
| Prąd wyjściowy | 20A |
| Wymiary | 80 x 38 x 108 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | PSU zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | BUZZER |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
49
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
49
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
P-POE1 - P-PoE1 zestaw adapterów PoE ze złączami typu RJ45 i 2.1/5.5
Cena netto: 7,50 zł
DC/DC50SE-SEP - DC/DC 5A przetwornica podwyższająco-obniżająca napięcie 12V z separacją
Cena netto: 238,00 zł
AWT8172430 - Transformator TRZ 80VA/17V/24V/30V
Cena netto: 129,00 zł
PSACH01246 - PSACH 24VAC/6A/1×6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 298,00 zł
AWZ594 - LBC5/5×1A/PTC moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 28,00 zł
AWZ618 - LB1P/1×3,15A/1,5/FTA/230V moduł bezpiecznikowy
Cena netto: 49,00 zł
SC/APC-1SM - Adapter światłowodowy SC/APC-1SM – single mode
Cena netto: 3,10 zł
PS-604812 - PS 48V/1.2A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 88,00 zł
