RC48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A do szaf RACK 19?
Cena netto: 371,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 258,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 400 x 99 x 430 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 355 x 90 x 360 [+/-2 mm] montaż w poziomie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | standard |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) - do podwieszenia obudowy (np. pod blatem) wymagany uchwyt AWO445BR |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO447 - Obudowa DVR/MAŁA PLUS
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 400 x 99 x 430 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 355 x 90 x 360 [+/-2 mm] montaż w poziomie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | standard |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) - do podwieszenia obudowy (np. pod blatem) wymagany uchwyt AWO445BR |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
31
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
31
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,20 zł
.
Cena netto: 371,00 zł
Cena netto: 74,00 zł
Cena netto: 51,00 zł
Cena netto: 159,00 zł
Cena netto: 298,00 zł
Cena netto: 99,00 zł
