Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
RC48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A do szaf RACK 19?
PulsarCena netto: 371,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | współpraca z zasilaczami buforowymi 54VDC |
| Bezpiecznik | 1 x 7.5A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 17Ah - łączna pojemność 68Ah/12V max. |
| Prąd wyjściowy | 5A |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 60mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 483 x 88 x 60 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT1 ÷ BAT4 zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | BAT 48V zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym - przewody do akumulatorów w komplecie |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RC48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A do szaf RACK 19?
| Przeznaczenie | współpraca z zasilaczami buforowymi 54VDC |
| Bezpiecznik | 1 x 7.5A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 17Ah - łączna pojemność 68Ah/12V max. |
| Prąd wyjściowy | 5A |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 60mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 483 x 88 x 60 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT1 ÷ BAT4 zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | BAT 48V zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym - przewody do akumulatorów w komplecie |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
45
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
45
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
ARAW45 - Wentylator z czujnikiem temperatury 45°C
Cena netto: 184,00 zł
DIN1 - Uchwyt DIN do zasilaczy i transformatorów
Cena netto: 31,00 zł
PSACH01246 - PSACH 24VAC/6A/1×6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 298,00 zł
RCB48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A/4×17Ah do szaf RACK 19?
Cena netto: 504,00 zł
AWT8172430 - Transformator TRZ 80VA/17V/24V/30V
Cena netto: 129,00 zł
RCB12V - Kontroler akumulatorów 12VDC/20A/4×17Ah do szaf RACK 19?
Cena netto: 504,00 zł
PSD520115 - PSD 52V/1,15A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 83,00 zł
PKAZ040 - Zestaw przewodów uziemiających do obudów
Cena netto: 23,00 zł
