RAC168M - Cokół 100mm do szaf stojących 600×800mm
Cena netto: 307,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 608,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Obudowa na akumulatory do szaf RACK 19” przeznaczona jest do zainstalowania akumulatorów 4×17Ah lub 4×7Ah. Posiada ona cztery złącza BAT1÷BAT4 do konfiguracji napięciowo-pojemnościowej akumulatorów znajdujących się wewnątrz obudowy. |
| Wyjście zasilania | 20 A / 60 V DC |
| Miejsce na akumulator | 4 x 7Ah / 4 x 17Ah |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 410mm montaż doczołowy, w komplecie 6 śrub M6 + koszyki |
| Wymiary | 435 x 88 x 410 [+/-2 mm] |
| Montaż | RACK 19" |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RAKU3 - Obudowa na akumulatory 4×17Ah do szaf RACK
| Przeznaczenie | Obudowa na akumulatory do szaf RACK 19” przeznaczona jest do zainstalowania akumulatorów 4×17Ah lub 4×7Ah. Posiada ona cztery złącza BAT1÷BAT4 do konfiguracji napięciowo-pojemnościowej akumulatorów znajdujących się wewnątrz obudowy. |
| Wyjście zasilania | 20 A / 60 V DC |
| Miejsce na akumulator | 4 x 7Ah / 4 x 17Ah |
| Wymiary montażowe | 19" x 2U x 410mm montaż doczołowy, w komplecie 6 śrub M6 + koszyki |
| Wymiary | 435 x 88 x 410 [+/-2 mm] |
| Montaż | RACK 19" |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9005 (czarny), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
74
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
74
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
14,80 zł
.
Cena netto: 307,00 zł
Cena netto: 367,00 zł
Cena netto: 41,00 zł
Cena netto: 270,00 zł
Cena netto: 79,00 zł
Cena netto: 1 455,00 zł
Cena netto: 28,00 zł
Cena netto: 374,00 zł
Cena netto: 129,00 zł
Cena netto: 48,00 zł
Cena netto: 270,00 zł
Cena netto: 44,00 zł
Cena netto: 450,00 zł
Cena netto: 9,00 zł
Cena netto: 344,00 zł
Cena netto: 89,00 zł
Cena netto: 11,00 zł
Cena netto: 35,00 zł
