Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO445 - Obudowa DVR/MAŁA
PulsarCena netto: 227,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 400 x 99 x 300 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 355 x 90 x 235 [+/-2 mm] montaż w poziomie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | standard |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) - do podwieszenia obudowy (np. pod blatem) wymagany uchwyt AWO445BR |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO445 - Obudowa DVR/MAŁA
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 400 x 99 x 300 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 355 x 90 x 235 [+/-2 mm] montaż w poziomie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | zamek (2xMR008, różny kod) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Montaż | standard |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - możliwość zamontowania wentylatora ARAW45 (opcja dodatkowa) - do podwieszenia obudowy (np. pod blatem) wymagany uchwyt AWO445BR |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
27
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
27
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DC/DC52115 - DC/DC 52V/1,15A przetwornica podwyższająca napięcie
Cena netto: 145,00 zł
PSACH01246 - PSACH 24VAC/6A/1×6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 298,00 zł
MSRK2012 - MSRK 13,8V/2A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 194,00 zł
RC48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A do szaf RACK 19?
Cena netto: 371,00 zł
RAP-F - Ramka RAP-F Patch Panel F, krosownica 24 porty
Cena netto: 35,00 zł
AWT8161820 - Transformator TRZ 80VA/16V/18V/20V
Cena netto: 159,00 zł
PSD520115 - PSD 52V/1,15A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 83,00 zł
DC/DC05 - DC/DC 0,5A przetwornica obniżająca napięcie
Cena netto: 16,00 zł
RCB48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A/4×17Ah do szaf RACK 19?
Cena netto: 504,00 zł
GBIC-102 - Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
AWZ594 - LBC5/5×1A/PTC moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 28,00 zł
