Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
DC/DC50HV - DC/DC 5A HV przetwornica obniżająca napięcie z regulacją napięcia wyjściowego
PulsarCena netto: 149,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 28 - 60 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 24 V DC |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 140 x 45 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Wyjścia techniczne typu OC | PSU – awaria przetwornicy |
| Montaż | listwa montażowa z taśmą samoprzylepną / wkręty montażowe |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
DC/DC50HV - DC/DC 5A HV przetwornica obniżająca napięcie z regulacją napięcia wyjściowego
| Zasilanie | 28 - 60 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 24 V DC |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 140 x 45 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Wyjścia techniczne typu OC | PSU – awaria przetwornicy |
| Montaż | listwa montażowa z taśmą samoprzylepną / wkręty montażowe |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
18
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
18
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
P-TR1HD3 - P-TR1HD3 zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie...
Cena netto: 16,00 zł
ARAW45 - Wentylator z czujnikiem temperatury 45°C
Cena netto: 184,00 zł
PIN5/RJ-TTL Kabel do podłączenia modułu ETHM-1 Plus do central VERSA
Cena netto: 57,00 zł
RCB24V - Kontroler akumulatorów 24VDC/10A/4×17Ah do szaf RACK 19?
Cena netto: 504,00 zł
AWZ618 - LB1P/1×3,15A/1,5/FTA/230V moduł bezpiecznikowy
Cena netto: 49,00 zł
RAP-SCAPC1 - Ramka RAP-SC/APC1 Patch Panel SC/APC, krosownica 24 porty
Cena netto: 35,00 zł
ML517 - Adapter zasilania do rejestratora Hikvision (wtyk DIN4/gniazdo 2,1/5.5)
Cena netto: 4,10 zł
MSRK2012 - MSRK 13,8V/2A/OC moduł zasilacza buforowego Grade 2
Cena netto: 194,00 zł
RAP-F - Ramka RAP-F Patch Panel F, krosownica 24 porty
Cena netto: 35,00 zł
ARAP16P - Dławnica prosta fi 16mm
Cena netto: 35,00 zł
