Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
DC/DC50SE-SEP - DC/DC 5A przetwornica podwyższająco-obniżająca napięcie 12V z separacją
PulsarCena netto: 238,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 9.5 - 16 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC separacja galwaniczna wejście – wyjście |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 150 x 60 x 50 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | listwa montażowa z taśmą samoprzylepną / wkręty montażowe |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
DC/DC50SE-SEP - DC/DC 5A przetwornica podwyższająco-obniżająca napięcie 12V z separacją
| Zasilanie | 9.5 - 16 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC separacja galwaniczna wejście – wyjście |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 150 x 60 x 50 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | listwa montażowa z taśmą samoprzylepną / wkręty montażowe |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
29
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
29
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
RP-F24V5 - Patch Panel RP-F24V5 24 porty / FTP / Cat5e
Cena netto: 165,00 zł
PIN5/RJ-TTL Kabel do podłączenia modułu ETHM-1 Plus do central VERSA
Cena netto: 57,00 zł
RC48V - Kontroler akumulatorów 48VDC/5A do szaf RACK 19?
Cena netto: 371,00 zł
GBIC-101 - Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)
Cena netto: 54,00 zł
DIN2 - Uchwyt DIN do zasilaczy i transformatorów
Cena netto: 33,00 zł
RCB24V - Kontroler akumulatorów 24VDC/10A/4×17Ah do szaf RACK 19?
Cena netto: 504,00 zł
