Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PSD520175 - PSD 52V/1,75A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
PulsarCena netto: 104,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 100 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.75 A / 52 V DC |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 132 x 61 x 32 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | VI |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.5m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.2m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSD520175 - PSD 52V/1,75A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
| Zasilanie | 100 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.75 A / 52 V DC |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 132 x 61 x 32 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | VI |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.5m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.2m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
12
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
12
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
EN54C-LS8 - Moduł sekwencyjny EN54C-LS8 do siłowników ze sprężyną powrotną
Cena netto: 213,00 zł
BRACKET D - Uchwyt sufitowo-ścienny do czujek ruchu typu SLIM-PIR, SLIM-DUAL
Cena netto: 9,00 zł
PS-604812 - PS 48V/1.2A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 88,00 zł
DC/DC10SD - DC/DC 1A przetwornica obniżająca napięcie z regulacją napięcia wyjściowego
Cena netto: 80,00 zł
RP-U24V6 - Patch Panel RP-U24V6 24 porty / UTP / Cat6
Cena netto: 145,00 zł
PSACH01246 - PSACH 24VAC/6A/1×6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 298,00 zł
RAKU3 - Obudowa na akumulatory 4×17Ah do szaf RACK
Cena netto: 608,00 zł
GBIC-106 - Moduł SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM...
Cena netto: 74,00 zł
