Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO528WS - Obudowa DVR/MINI/PIONOWA BIAŁA
PulsarCena netto: 338,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 319 x 429 x 81 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 260 x 250 x 55 [+/-2 mm] obudowa posiada pasy do mocowania rejestratora, montaż rejestratora w pionie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ067 |
| Zamykanie | zamek (1xMR008, różny kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO528WS - Obudowa DVR/MINI/PIONOWA BIAŁA
| Przeznaczenie | Rejestratory cyfrowe CCTV |
| Wymiary | 319 x 429 x 81 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 260 x 250 x 55 [+/-2 mm] obudowa posiada pasy do mocowania rejestratora, montaż rejestratora w pionie |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ067 |
| Zamykanie | zamek (1xMR008, różny kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
41
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
41
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
8,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
RP-U48V5 - Patch Panel RP-U48V5 48 portów / UTP / Cat5e
Cena netto: 194,00 zł
GBIC-105 - Moduł SFP GBIC-105, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, LC, 20KM, DDM...
Cena netto: 51,00 zł
PSACH01246EKO - PSACH 24VAC/6A/1x6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 279,00 zł
RC24V - Kontroler akumulatorów 24VDC/10A do szaf RACK 19?
Cena netto: 371,00 zł
EXT-POE4H - Extender EXT-POE4 w obudowie hermetycznej
Cena netto: 174,00 zł
DC/DC50SE-SEP - DC/DC 5A przetwornica podwyższająco-obniżająca napięcie 12V z separacją
Cena netto: 238,00 zł
DC/DC05 - DC/DC 0,5A przetwornica obniżająca napięcie
Cena netto: 16,00 zł
