Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWZ633 - Kontroler akumulatorów 24VDC/10A
PulsarCena netto: 405,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Do monitorowania stanu akumulatora/ów poprzez pomiar rezystancji, ciągłości obwodu akumulatora/ów, napięcia i stopnia naładowania. Zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem akumulatora/ów. Sygnalizacja dźwiękowa awarii, diodą LED i załączeniem przekaźnika. |
| Bezpiecznik | 1 x 15A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 7Ah / 2 x 17Ah / 2 x 28Ah / 2 x 40Ah |
| Prąd wyjściowy | 10A |
| Wymiary | 80 x 38 x 108 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | PSU zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | BUZZER |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWZ633 - Kontroler akumulatorów 24VDC/10A
| Przeznaczenie | Do monitorowania stanu akumulatora/ów poprzez pomiar rezystancji, ciągłości obwodu akumulatora/ów, napięcia i stopnia naładowania. Zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem akumulatora/ów. Sygnalizacja dźwiękowa awarii, diodą LED i załączeniem przekaźnika. |
| Bezpiecznik | 1 x 15A (TOPIK) |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 7Ah / 2 x 17Ah / 2 x 28Ah / 2 x 40Ah |
| Prąd wyjściowy | 10A |
| Wymiary | 80 x 38 x 108 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejście IN | BAT zaciski do podpięcia zewnętrznych akumulatorów |
| Wyjście | PSU zaciski do podłączenia zasilacza buforowego (wyjście BAT zasilacza) |
| Sygnalizacja | BUZZER |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - mikroprocesorowy system automatyki - automatyczny test akumulatorów co 5 min - przycisk testu – dostępny na panelu czołowym |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
49
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
49
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
AWZ593 - LBC5/5×1A/FTA moduł bezpiecznikowy w obudowie
Cena netto: 24,00 zł
PSACH01244 - PSACH 24VAC/4A/1×4A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 279,00 zł
P-POE2 - P-POE2 Splitter 2xRJ45 (wtyk) - 1xRJ45 (gniazdo)
Cena netto: 19,00 zł
GBIC-103 - Moduł SFP GBIC-103, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, SC, 20KM, DDM...
Cena netto: 51,00 zł
RAKU2 - Obudowa na akumulatory 2×17Ah/4×7Ah do szaf RACK
Cena netto: 159,00 zł
PIN5/PIN5 Kabel do połączenia portów RS centrali i modułu
Cena netto: 16,00 zł
PIN5/RJ-TTL Kabel do podłączenia modułu ETHM-1 Plus do central VERSA
Cena netto: 57,00 zł
ML517 - Adapter zasilania do rejestratora Hikvision (wtyk DIN4/gniazdo 2,1/5.5)
Cena netto: 4,10 zł
MM054 - Kołek dystansowy samoprzylepny ?6 – LCBSB-4-01-ART
Cena netto: 1,50 zł
