Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWT8161820 - Transformator TRZ 80VA/16V/18V/20V
PulsarCena netto: 159,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | TRZ 80VA - IP 43, tworzywo PC/ABS, zalany żywicą |
| Wyjście zasilania | 5 A / 16 V AC 4.5 A / 18 V AC 4 A / 20 V AC |
| Bezpiecznik | 130°C (termiczny) + 1 x 0.63A (TOPIK) |
| Wymiary | 95 x 136 x 76 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OHP |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN2 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWT8161820 - Transformator TRZ 80VA/16V/18V/20V
| Zasilanie | 230 V AC |
| Transformator | TRZ 80VA - IP 43, tworzywo PC/ABS, zalany żywicą |
| Wyjście zasilania | 5 A / 16 V AC 4.5 A / 18 V AC 4 A / 20 V AC |
| Bezpiecznik | 130°C (termiczny) + 1 x 0.63A (TOPIK) |
| Wymiary | 95 x 136 x 76 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OHP |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN2 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
19
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
19
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
EXT-POE4H - Extender EXT-POE4 w obudowie hermetycznej
Cena netto: 174,00 zł
ML517 - Adapter zasilania do rejestratora Hikvision (wtyk DIN4/gniazdo 2,1/5.5)
Cena netto: 4,10 zł
RP-U24V5 - Patch Panel RP-U24V5 24 porty / UTP / Cat5e
Cena netto: 137,00 zł
AWZ618 - LB1P/1×3,15A/1,5/FTA/230V moduł bezpiecznikowy
Cena netto: 49,00 zł
DC/DC20SE - DC/DC 2A przetwornica podwyższająco-obniżająca napięcie z regulacją napięcia
Cena netto: 151,00 zł
EXT-POE3H - Extender EXT-POE3 w obudowie hermetycznej
Cena netto: 279,00 zł
