SC/APC-2SM - Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode
SC/APC-2SM - Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode
SC/APC-2SM - Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode
  • Nowość
SC/APC-2SM - Adapter światłowodowy SC/APC-2SM –...
SC/APC-2SM - Adapter światłowodowy SC/APC-2SM –...

SC/APC-2SM - Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode

Pulsar
SC/APC-2SM
W magazynie
6,64 zł
Brutto

Cena netto: 5,40 zł (dla firm)

Produkt wyślemy w ciągu 24-48h
Złącza wejście / wyjście:
SC/APC podwójne – SC/APC podwójne
Typ światłowodu jednomodowy (SM)
Gwarancja 1 rok od daty produkcji
Uwagi - pojedyncze opakowanie zawiera 20szt.

Bezpieczeństwo transakcji  
Szybka dostawa  
Łatwe zwroty produktów  

Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204

SC/APC-2SM - Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode

SC/APC-2SM - Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode

Złącza wejście / wyjście:
SC/APC podwójne – SC/APC podwójne
Typ światłowodu jednomodowy (SM)
Gwarancja 1 rok od daty produkcji
Uwagi - pojedyncze opakowanie zawiera 20szt.

Akceptuję zasady polityki prywatności  


Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


Tagi produktu

 

Rodzaj złącza wejście / wyjście: SC/APC podwójne – SC/APC podwójne; Rodzaj światłowodu: single-mode
(20szt./opakowanie)

150 Przedmioty
Brak komentarzy

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania