HDR-30-12 - HDR 12V/30W/2A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 111,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 485,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 4.2 A / 24 V DC |
| Napięcie wejściowe | 16.8÷31.2 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 161 x 68 x 36 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-100B-24 - RSD 24V/100W/4,2A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 4.2 A / 24 V DC |
| Napięcie wejściowe | 16.8÷31.2 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 161 x 68 x 36 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
59
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
59
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
11,80 zł
.
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 58,00 zł
Cena netto: 629,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 1 791,00 zł
Cena netto: 687,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 1 373,00 zł
Cena netto: 1 911,00 zł
Cena netto: 2 496,00 zł
Cena netto: 3 855,00 zł
Cena netto: 298,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
