RSP-320-36 - RSP 36V/320W/8,9A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 125,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 180 - 295 V AC |
| Wyjście zasilania | 0.7 A/24÷36 V DC zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 81% |
| Wymiary | 84 x 29.5 x 57 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OHP |
| Wykonanie | plastikowa |
| Stopień szczelności | IP 42 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PCD-25-700B - PCD 24-36V/25W/700mA zasilacz LED
| Zasilanie | 180 - 295 V AC |
| Wyjście zasilania | 0.7 A/24÷36 V DC zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 81% |
| Wymiary | 84 x 29.5 x 57 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OHP |
| Wykonanie | plastikowa |
| Stopień szczelności | IP 42 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
15
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
15
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,00 zł
.
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 461,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 303,00 zł
Cena netto: 437,00 zł
Cena netto: 2 554,00 zł
Cena netto: 100,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 360,00 zł
Cena netto: 6 581,00 zł
Cena netto: 497,00 zł
Cena netto: 413,00 zł
