HDR-15-15 - HDR 15V/15W/1A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 221,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.95 A / 27.6 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 24 - 30 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 40 x 90 x 100 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu OC | AC OK – awaria sieci AC Bat. Low – niskie napięcie akumulatora |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
DRC-40B - DRC 27.6V/40W/0.95A/0.5A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.95 A / 27.6 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 24 - 30 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 40 x 90 x 100 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu OC | AC OK – awaria sieci AC Bat. Low – niskie napięcie akumulatora |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
27
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
27
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,40 zł
.
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 216,00 zł
Cena netto: 69,00 zł
Cena netto: 188,00 zł
Cena netto: 440,00 zł
Cena netto: 249,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 212,00 zł
Cena netto: 1 223,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 797,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
Cena netto: 720,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 1 008,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
