AWZG2-12V2A-B - AWZG2 13,8V/2A/7Ah zasilacz buforowy Grade 2
Cena netto: 364,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 269,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 13.5 A / 7.5 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 7.13 - 8.25 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 179 x 30 x 99 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-100-7,5 - RSP 7,5V/100W/13,5A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 13.5 A / 7.5 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 7.13 - 8.25 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 179 x 30 x 99 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
33
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
33
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,60 zł
.
Cena netto: 364,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 65,00 zł
Cena netto: 1 500,00 zł
Cena netto: 405,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 1 100,00 zł
Cena netto: 290,00 zł
Cena netto: 760,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
Cena netto: 80,00 zł
Cena netto: 3 788,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
