Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
EN54C-10A65 - EN54C 27,6V/10A/2×65Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
PulsarCena netto: 1 356,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 230 V AC |
| Wyjście zasilania | 7.4 A / 27.6 V DC - dla pracy ciągłej – Imax a 10 A / 27.6 V DC - dla pracy chwilowej – Imax b (5min) |
| Zgodność z normami | Norma pożarowa EN54-4 Norma oddymiania i wentylacji EN12101-10 Certyfikat stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB Nr 1438-CPR-0628 Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB Nr 3501/2019 |
| Prąd ładowania akumulatora | 2.6A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 65Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 85mA max. |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 410 x 648 x 180 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS – awaria sieci AC ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejścia techniczne | EXTi – awaria zewnętrzna |
| Zamykanie | zamek (1xMR027, ten sam kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.5mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 30 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
EN54C-10A65 - EN54C 27,6V/10A/2×65Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
| Zasilanie | 230 V AC |
| Wyjście zasilania | 7.4 A / 27.6 V DC - dla pracy ciągłej – Imax a 10 A / 27.6 V DC - dla pracy chwilowej – Imax b (5min) |
| Zgodność z normami | Norma pożarowa EN54-4 Norma oddymiania i wentylacji EN12101-10 Certyfikat stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB Nr 1438-CPR-0628 Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB Nr 3501/2019 |
| Prąd ładowania akumulatora | 2.6A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 65Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 85mA max. |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 410 x 648 x 180 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS – awaria sieci AC ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejścia techniczne | EXTi – awaria zewnętrzna |
| Zamykanie | zamek (1xMR027, ten sam kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.5mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 30 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
166
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
166
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
33,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
MDR-60-48 - MDR 48V/60W/1,25A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 149,00 zł
SDR-480P-24 - SDR 24V/480W/20A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 104,00 zł
AD-55A - AD 13,8V/3,5A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 231,00 zł
HPSB-12V10A-D - HPSB 13,8V/10A/40Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 390,00 zł
USP-500-48 - USP 48V/500W/10.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 100,00 zł
HPSB-24V3A-C - HPSB 27,6V/3A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 330,00 zł
HDR-30-12 - HDR 12V/30W/2A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 111,00 zł
HDR-60-12 - HDR 12V/60W/4.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 149,00 zł
HPSG2H-12V5A-C - HPSG2H 13,8V/5A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2, obudowa ABS...
Cena netto: 490,00 zł
ESP-120-13,5 - Ładowarka do akumulatorów 13.5V/8A
Cena netto: 375,00 zł
DRC-180B - DRC 27.6V/180W/4.5A/2A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 648,00 zł
RSP-1000-12 - RSP 12V/1000W/60A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 757,00 zł
DRS-480-48 - DRS 48V/480W/2.3A/7.7A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 748,00 zł
HPSBH-12V3A-B - HPSBH 13,8V/3A/7Ah zasilacz buforowy impulsowy, obudowa ABS IP44
Cena netto: 340,00 zł
NDR-480-48 - NDR 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 778,00 zł
SDR-120-12 - SDR 12V/120W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 413,00 zł
HRP-150-48 - HRP 48V/150W/3.3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 399,00 zł
