Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PSD15040 - PSD 15V/4A zasilacz impulsowy desktop
PulsarCena netto: 69,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 4 A / 15 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 116 x 35 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.15m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.45m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSD15040 - PSD 15V/4A zasilacz impulsowy desktop
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 4 A / 15 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 116 x 35 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.15m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.45m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
8
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
8
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
HLG-150H-12B - HLG 12V/150W/12.5A zasilacz LED
Cena netto: 360,00 zł
RSP-750-27 - RSP 27V/750W/27.8A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 359,00 zł
PSB-48V5A - PSB 54V/5A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy
Cena netto: 390,00 zł
LAD-360B - LAD 27.6V/358.8W/11.5A/1.5A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 360,00 zł
EN54M-5A17-40 - EN54M 27,6V/5A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 745,00 zł
SDR-75-48 - SDR 48V/75W/1.6A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 260,00 zł
PB-1000-48 - Ładowarka do akumulatorów 55.2V/17.4A
Cena netto: 2 496,00 zł
PSG2-24V3A - PSG2 27,6V/3A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 147,00 zł
RSP-200-36 - RSP 36V/200W/5.56A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 322,00 zł
HPSB-12V15A-D - HPSB 13,8V/15A/40Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 524,00 zł
RSP-2000-48 - RSP 48V/2000W/42A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 3 260,00 zł
PCD-16-350B - PCD 24-48V/16.8W/350mA zasilacz LED
Cena netto: 116,00 zł
