EN54C-2A17 - EN54C 27,6V/2A/2×17Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 851,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 322,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 88 - 264 V AC, 124 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 8.4 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 20 - 26.4 V DC |
| Sprawność | 89.5% |
| Wymiary | 215 x 30 x 115 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-200-24 - RSP 24V/200W/8.4A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 88 - 264 V AC, 124 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 8.4 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 20 - 26.4 V DC |
| Sprawność | 89.5% |
| Wymiary | 215 x 30 x 115 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
39
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
39
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,80 zł
.
Cena netto: 851,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 98,00 zł
Cena netto: 1 013,00 zł
Cena netto: 109,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 3 855,00 zł
Cena netto: 414,00 zł
Cena netto: 390,00 zł
Cena netto: 236,00 zł
Cena netto: 179,00 zł
Cena netto: 124,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 700,00 zł
