SWB-300 - System zasilania buforowego dla switchy PoE, 54VDC/4x17Ah/300W
Cena netto: 760,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 1 724,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatorów |
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 21 A / 28.8 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 21A |
| Rekomendowany akumulator | 70 - 210Ah - 2/3/8 stopniowy proces ładowania akumulatora - możliwość wyboru |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 230 x 67 x 158 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PB-600-24 - Ładowarka do akumulatorów 27.6V/21A
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatorów |
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 21 A / 28.8 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 21A |
| Rekomendowany akumulator | 70 - 210Ah - 2/3/8 stopniowy proces ładowania akumulatora - możliwość wyboru |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 230 x 67 x 158 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
212
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
212
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
42,40 zł
.
Cena netto: 760,00 zł
Cena netto: 264,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
Cena netto: 152,00 zł
Cena netto: 399,00 zł
Cena netto: 1 331,00 zł
Cena netto: 1 150,00 zł
Cena netto: 41,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 1 091,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 1 455,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
