HPSB-12V10A-D - HPSB 13,8V/10A/40Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 390,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 80,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A / 13.8 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 110 x 36 x 78 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN1 - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN2 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSB-12V2A - PSB 13,8V/2A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A / 13.8 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 110 x 36 x 78 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN1 - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN2 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
9
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
9
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,80 zł
.
Cena netto: 390,00 zł
Cena netto: 230,00 zł
Cena netto: 100,00 zł
Cena netto: 83,00 zł
Cena netto: 479,00 zł
Cena netto: 154,00 zł
Cena netto: 1 119,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 370,00 zł
Cena netto: 179,00 zł
Cena netto: 312,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 3 855,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 216,00 zł
Cena netto: 188,00 zł
Cena netto: 7 685,00 zł
Cena netto: 212,00 zł
Cena netto: 663,00 zł
