RSP-2400-24 - RSP 24V/2400W/100A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 3 303,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 2 496,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatorów |
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 17.4 A / 57.6 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 17.4A |
| Rekomendowany akumulator | 60 - 175Ah - 2/3/8 stopniowy proces ładowania akumulatora - możliwość wyboru |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 300 x 70 x 184 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PB-1000-48 - Ładowarka do akumulatorów 55.2V/17.4A
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatorów |
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 17.4 A / 57.6 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 17.4A |
| Rekomendowany akumulator | 60 - 175Ah - 2/3/8 stopniowy proces ładowania akumulatora - możliwość wyboru |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 300 x 70 x 184 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
307
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
307
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
61,40 zł
.
Cena netto: 3 303,00 zł
Cena netto: 580,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 3 788,00 zł
Cena netto: 760,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 147,00 zł
Cena netto: 154,00 zł
Cena netto: 298,00 zł
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
Cena netto: 739,00 zł
Cena netto: 1 757,00 zł
Cena netto: 720,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
