RSP-500-24 - RSP 24V/500W/21A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 692,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 77,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.35 A/25÷70 V DC zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 84 x 29.5 x 57 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP |
| Wykonanie | plastikowa |
| Stopień szczelności | IP 42 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
APC-25-350 - APC 25-70V/25W/350mA zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.35 A/25÷70 V DC zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 84 x 29.5 x 57 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP |
| Wykonanie | plastikowa |
| Stopień szczelności | IP 42 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
9
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
9
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,80 zł
.
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 2 266,00 zł
Cena netto: 168,00 zł
Cena netto: 60,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 390,00 zł
Cena netto: 36,00 zł
Cena netto: 212,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 461,00 zł
Cena netto: 31,00 zł
Cena netto: 899,00 zł
Cena netto: 181,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 1 349,00 zł
